KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jarvis: Valentino má ještě čas

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Jarvis: Valentino má ještě čas
31.05.2020
 

Lin Jarvis říká, že Rossi má na finální rozhodnutí o své budoucnosti ještě čas, zároveň si ale myslí, že Valentino již dlouho čekat nebude.


Devítinásobný mistr světa Valentino Rossi doposud oficiálně neoznámil, zda bude v závodění pokračovat i pro sezonu 2021, i přestože dle nepotvrzených zákulisních informací již došlo k ústní dohodě mezi Rossim a týmem Petronas.

Jak nyní prozradil závodní ředitel Yamahy, pan Lin Jarvis, Valentino nemá žádnou konkrétní deadline a je čistě na jeho uvážení, kdy se rozhodne a oznámí, zda bude pokračovat či nikoliv. Zároveň ale Jarvis dodává, že pokud sezona 2020 odstartuje v polovině července v Jerezu, je možné, že Valentino své další plány oznámí až poté. 

„Já osobně si myslím, že pokud se potvrdí plány Dorny na restart sezony v polovině července, může Valentino své finální rozhodnutí odložit na dobu až odjede první závody letošní sezony. Zatím nemáme stanovenu žádnou konkrétní deadline. Původně jsme se v zimě dohodli na konci června, ale nyní je jiná situace. Zároveň si ale myslím, že tento termín se nijak výrazně vůči původnímu plánu lišit nebude. Valentino měl nyní spoustu času na přemýšlení o současnosti i budoucnosti,“ řekl Lin Jarvis


Další články sekce MotoGP