KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jarvis: Z podpisu Rossiho mám radost

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Jarvis: Z podpisu Rossiho mám radost
27.09.2020
 

Závodní ředitel Yamahy vyjádřil velkou spokojenost s podpisem smlouvy Valentina Rossiho u satelitního týmu Petronas Yamaha pro sezonu 2021.


Oznámení týmu Petronas Yamaha o podpisu smlouvy s devítinásobným mistrem světa Valentinem Rossim uvítal i závodní ředitel japonské továrny Yamaha, pan Lin Jarvis. Tento muž prohlásil, že má velkou radost z toho, že i nadále bude tato legenda sedlat motocykl Yamaha, když to nebude v barvách tovární formace.

Zároveň Lin Jarvis dodává, že pevně věří, že v roce 2021 již budou moci na závodních tratích být opět fanoušci v plném rozsahu a budou moci tuto legendu podporovat v dalších skvělých výkonech.

„Mám velkou radost z toho, že se Valentino rozhodl zůstat další rok v MotoGP. Já osobně jsem přesvědčen o tom, že tuto skutečnost uvítá i obrovský počet fanoušků, protože právě Valentino jich má v MotoGP nejvíce a stabilně jej podporují již od roku 1996. Letošní sezona je jeho 25. v šampionátu a patnáctá u Yamahy. Již v zimě jsme Valentina ujistili, že pokud bude chtít zůstat, bude mít nadále plnou tovární podporu u týmu Petronas. Jeho letošní rozhodování bylo ovlivněno komplikacemi s pozastavenou sezonu a já pevně doufám, že v příštím roce jej opět na všech tratích bude moci podporovat obrovský zástup fanoušků,“ řekl Lin Jarvis.


Další články sekce MotoGP