KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

KTM prodloužila smlouvu s Dornou

Text: jnyk, Zdroj: TZ KTM
KTM prodloužila smlouvu s Dornou
14.01.2021
 

Rakouská továrna KTM prodloužila stávající kontrakt s Dornou o pět let, v MotoGP tedy bude závodit minimálně do konce sezony 2026.


Jak jsme vás již dříve informovali, s koncem letošní sezony královské kubatury MotoGP vyprší stávající smlouvy továren a týmů s Dornou o účasti v šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů.

Dalším, který oznámil prodloužení této smlouvy o dalších pět let, tedy do konce sezony 2026, se stala rakouská továrna KTM. Jak potvrdil její závodní ředitel Pit Beirer, KTM podepsala novou smlouvu a má velkou radost z toho, že jeho tým bude na startovním roštu MotoGP minimálně dalších 5 let.

„Mám obrovskou radost z toho, že mohu oznámit podpis této nové smlouvy s Dornou. Chtěl bych poděkovat Dorně za tuto skvělou příležitost, a to především Carmelo Ezpeletovi a jeho týmu. Strávili jsme společně skvělé roky a jedná se o velmi profesionálního partnera. Po pár letech máme stabilní projekt, takže je logické, že v naše účast v MotoGP bude pokračovat minimálně do roku 2026,“ řekl Pit Beirer.


Další články sekce MotoGP