KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. července do 12. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Leitner: Chtěli bychom Pola udržet

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Leitner: Chtěli bychom Pola udržet
11.06.2020
 

Manažer továrního týmu KTM říká, že prioritou je udržet v týmu španělského závodníka Pola Espargara.


V minulém týdnu již italskými médii proběhly zaručené informace o tom, že španělský závodník Pol Espargaró podepsal smlouvu u továrního týmu Repsol Honda. Tyto informace následně obě strany vyloučili, nicméně je pravdou, že Honda Pola s nabídkou pro rok 2021 oslovila.

Jak nyní říká manažer továrního týmu KTM, pan Mike Leitner, jeho prioritou je udržet Pola Espargara u KTM i pro příští rok. Pokud by se to nepodařilo, připouští Leinter, že možnou alternativou by mohl být i Danilo Petrucci.

„Já osobně si Pola cením a vzhledem k jeho kvalitám se nedivím tomu, že mu na stole leží nabídka od Hondy. Náš tým v posledních třech letech odvedl skvělou práci a díky tomu se motorka stala konkurenceschopnější. I proto také Pol jezdecky roste. Nám nezbývá nic jiného než akceptovat skutečnost, že o Pola má zájem Honda. Nyní se díváme na možnosti, jaká máme řešení. Pokud se mne zeptáte na Petrucciho, tak mohu říci, že já osobně si cením každého jezdce, který dokáže v MotoGP jezdit v Top 15. A takových je zde samozřejmě více,“ řekl Mike Leitner.


Další články sekce MotoGP