KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. března do 26. března 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lorenzo – chybí mi vyhrávat

Foto: Yamaha, zdroj: La Roca
Lorenzo – chybí mi vyhrávat
03.03.2023
 

Legenda MotoGP Jorge Lorenzo ve španělském televizním pořadu La Roca hovořil o uzavřených pocitech v dobách jeho aktivní kariéry.


Legendární jezdec MotoGP Jorge Lorenzo nedávno hovořil ve španělském televizním pořadu La Roca na téma vítězství v závodech. Aktuálně komentátor motocyklových závodů přiznal, že pocit z vítězství mu chybí. Dnes pětatřicetiletá Legenda MotoGP také přiznala, že v době, kdy Španěl aktivně závodil, nepatřil mezi piloty, kteří rádi vystupovali před kamerou.

Jorge Lorenzo
„Nejvíce mi chybí vyhrávání. Věřím, že se člověk buď geneticky narodí se závodním duchem nebo nemá rád závodění. V mém případě jsem velmi soutěživý. Již ve škole jsem vymýšlel hry, abych porazil své kamarády. Existují různé typy pilotů, Ti, kteří jsou sympatičtější a vycházejí s každým dobře, a ti, kteří jsou více uvnitř týmu. Já jsem byl s ostatními v menším kontaktu, protože jsem pořád pracoval. V dobrém i zlém jsem vždycky říkal, co jsem si myslel. Byl jsem autentický, protože jsem musel jet a závodit. Valentino Rossi se uměl před závodem chovat mile do kamery. To bylo něco, co jsem já neuměl ani nechtěl umět.“


Další články sekce MotoGP