KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lorenzo: Soustředím se na současnost

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Lorenzo: Soustředím se na současnost
26.10.2019
 

Jorge Lorenzo opět vyvrátil veškeré spekulace o konci jeho kariéry a prohlásil, že se soustředí pouze na aktuální okamžik, nikoliv na rok 2020.


Budoucnost Jorgeho Lorenza u továrního týmu Repsol Honda stejně tak jako potenciální konec jeho kariéry je v Paddocku neustále velmi často skloňován na různé způsoby, tyto spekulace se objevily i v průběhu australské Grand Prix na okruhu Phillip Island.

Na základě toho byla v jednom z rozhovorů Jorgemu položena otázka, zda jsou tyto spekulace pravdivé a Jorge tuto variantu jednoznačně vyloučil. Jak španělský závodník prohlásil – soustředí se pouze na aktuální situaci a nad budoucností nyní vůbec nepřemýšlí.

„Neustále mne tyto spekulace překvapují. Objevují se v Paddocku, na internetu i v médiích, ale rozhodně nejsou pravdivé. Můj cíl je stále stejný – pracuji na tom, abych zlepšil mé výkony, rozhodně se nevzdávám. Soustředím se vždy na aktuální okamžik, nyní se koncentruji na Grand Prix na Phillip Islandu, poté na tu další a vždy se snažím dát do toho vše. Rozhodně se nyní nezabývám rokem 2020, ještě jsou před námi stále 3 Grand Prix,“ řekl Jorge Lorenzo.


Další články sekce MotoGP