KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. září do 20. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Marc: Titul bych přál Dovimu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Honda
Marc: Titul bych přál Dovimu
29.08.2020
 

Marc Márquez již do letošního boje o titul nezasáhne, jeho favority je dvojice Andrea Dovizioso a Fabio Quartararo.


Úřadující mistr světa královské kubatury MotoGP, Marc Márquez, již opět zahájil rehabilitace, které by měly vést k jeho návratu do plné kondice. Zatím ovšem není jasné, kdy se Marcovi podaří do sedla továrního motocyklu Honda vrátit, ale již nyní je jasné, že jeho šance na obhajobu titulu jsou nulové. Nyní Marc v jednom z rozhovorů odhalil své tipy na letošního šampiona královské kubatury. 

„Zatím hlídám pouze psy mého bratra… Rozhodně se ale nevzdávám a opět jsem zahájil trénink, ale samozřejmě ještě moje pravá ruka nemá potřebnou hybnost. Příští týden chceme odstartovat i kardio trénink na kole. Nyní mám ale čas a užívám si toho, že mohu trávit spoustu času s přáteli,“ řekl Marc Márquez.

Poté pokračoval slovy: „Nyní je těžké odhadnout, kdo bude mít největší šance na titul. Na začátku sezony byl Fabio hodně silný, ale jakmile na něj bude vyvíjen větší tlak, nebude to mít jednoduché. Pak je zde Dovizioso, který je také rychlý a má obrovské zkušenosti a Dovi by si ten titul po mnoho druhých místech opravdu zasloužil. Pak samozřejmě nesmíme zapomínat ani na Vinalese, myslím, že další závody nám naznačí směr.“


Další články sekce MotoGP