KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 2. srpna do 8. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Márquez: Rameno je v kondici

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Honda
Márquez: Rameno je v kondici
20.06.2020
 

Marc Márquez potvrdil, že jeho operované rameno je již znovu ve stoprocentní kondici a v závodech jej nebude nijak omezovat.


Marc Márquez v průběhu letošní zimy podstoupil operaci svého druhého ramene, a ještě při závěrečných testech v Kataru si stěžoval, že rehabilitace neprobíhala dle jeho představ a rameno stále ještě není ve stoprocentní kondici.

Z tohoto pohledu Marcovi odklad startu letošní sezony MotoGP prospěl, protože Marc získal několik měsíců k dobru a mohl pokračovat v rekonvalescenci bez jakéhokoliv závodního zatížení a rizika pádů. Nyní Marc potvrdil, že při tréninku na motokrosové motorce cítí stoprocentní kondici.

„Moje rameno je nyní opět ve stoprocentní kondici. Díky tomu necítím žádná omezení ani ve chvíli, kdy trénuji na motokrosové motorce. Již se nemohu dočkat, až se vrátíme zpět do normálního režimu a budeme závodit. Z mého pohledu to sice bude trošku jako test, nebude tam atmosféra, kterou tvoří diváci a zároveň tam budeme mít řadu přísných opatření. Zároveň si ale myslím, že je to určitě lepší než nic a fanoušci si show u televize budou moci užít,“ řekl Marc Márquez.


Další články sekce MotoGP