KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Miller: Už se nemusím stresovat

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Pramac
Miller: Už se nemusím stresovat
06.06.2020
 

Australský závodník přiznává, že díky zajištěné budoucnosti se nyní může plně koncentrovat pouze na výsledky v roce 2020.


Jack Miller ještě před restartem letošní sezony královské kubatury MotoGP podepsal smlouvu s továrním týmem Ducati pro rok 2021, což mu dle jeho slov dodává velkou pohodu do letošní sezony.

Právě díky jisté budoucnosti se Jack dle svých slov může plně koncentrovat na letošní sezonu a zabojovat o co nejlepší výsledky pro svůj současný tým, kterým je Pramac Ducati.

„Mám velkou radost z toho, že mám budoucnost vyřešenou a již se v letošním roce nemusím stresovat. Nyní se mohu plně koncentrovat pouze na to, jak pro tým Pramac Ducati v letošním roce vybojovat ty nejlepší výsledky. V posledních letech jsem se toho spoustu naučil, a to především jak si rozložit síly v závodě. Dříve jsem se snažil neustále dostat na špici, což mne stálo spoustu času a energie. Musíte si stanovit, jaké je vaše tempo, které dokážete udržet po celý závod, nikoliv jen 10 nebo 15 kol. Především posledních pět nebo šest kol závodu je totiž většinou rozhodujících,“ řekl Jack Miller


Další články sekce MotoGP