KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Morbidelli: Věřím, že Rossi podepíše

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Petronas
Morbidelli: Věřím, že Rossi podepíše
28.06.2020
 

Franco Morbidelli se těší na nového týmového kolegu, kterým by mu mohl být Valentino Rossi.


Italský závodník Franco Morbidelli sice zatím nemá podepsanou smlouvu pro sezonu 2021, jak ale sám přiznává, jednání s týmem Petronas Yamaha se vyvíjí pozitivně a velmi pravděpodobně tuto smlouvu prodlouží.

S tím je spojeno i jméno jeho potenciálního týmového kolegy, kterým by měl být pro příští sezonu devítinásobný mistr světa Valentino Rossi. Dle slov Morbidelliho se jedná o splněný sen, protože právě z Rossiho akademie Morbidelli vzešel do „velkých“ závodů.

„Zatím ještě nemám podepsanou smlouvu, ale mám plnou důvěru v lidi, se kterými pracuji i s k těm, pro které pracuji. Mám velké štěstí, že mohu pracovat s tak skvělým týmem, kteří mi věří a vkládají do mne velké naděje. Zatím sice nic není podepsaného, ale žádnou jinou nabídku jsem ani nezvažoval. Když pomyslím na to, že bude mým týmovým kolegou Valentino, mám z toho husí kůži. Valentina jsem poznal už ve 13 letech, kdy bych něčemu takému ani nemohl uvěřit a nyní je to reálná možnost. Vale se musí rozhodnout a pokud to dopadne, budu neuvěřitelně šťastný,“ řekl Franco Morbidelli.  


Další články sekce MotoGP