Závody u nás i v zahraničí v období od 10. května do 16. května 2021.

MotoGP test Katar 2 – středa

10.03.2021

Na okruhu Losail v katarském Doha začal druhý oficiální test MotoGP.

Okruh Losail International Raceway v katarském Doha hostí v těchto dnech druhý oficiální test královské kategorie MotoGP. Od středy do pátku budou permanentní piloti společně s několika testovacími jezdci pracovat na motocyklech s cílem připravit se na start úvodního závodu sezony 2021. Nejrychlejším jezdcem dnešního dne byl tovární jezdec Ducatu Jack Miller z Austrálie, který zajel čas 1:53,183. Na druhé pozici skončil tovární jezdec Yamahy Fabio Qartararo, který ztratil pouze 0,080 sekundy. Třetí nejrychlejší čas zajel další z pilotů továrního týmu Yamahy, Maverick Vinales ze Španělska, který na Millera ztratil dalších 0,247 sekundy. Nejlepší privátní jezdec byl dnes z Pramac Racing Teamu, a jednalo se o celkově čtvrtého Johanna Zarca, nejlepším nováčkem poté Enea Bastianini, který zajel čtrnáctý čas.