KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Nahradí Martin Millera u Pramacu?

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Nahradí Martin Millera u Pramacu?
23.05.2020
 

Jorge Martin je dle slov manažera týmu Pramac jedním z potenciálních kandidátů pro sezonu 2021.


Jak jsme vás již informovali, australský závodník Jack Miller velmi pravděpodobně přestoupí pro sezonu 2021 do továrního týmu italské Ducati. Tímto krokem se samozřejmě uvolní jedno místo v týmu Pramac, kam by Ducati ráda přivedla opět mladý talent z nižší kubatury Moto2.

Jak nyní potvrdil manažer týmu Pramac, pan Francesco Guidotti, ve hře je hned několik jmen. Jako jeden z největších kandidátů je zmiňován Jorge Martin jsou zde ale i další jako Lorenzo Baldassarri, Enea Bastianini nebo Jorge Navarro.

„Je zde několik mladých jezdců, kteří by nás zajímali. Samozřejmě mezi ně patří Martin, ale i Baldassarri, Bastianini nebo Navarro. V minulém týdnu jsem měl spoustu telefonátů od žurnalistů, kteří se mnou chtěli mluvit o Jorge Martinovi. Abych byl upřímný, momentálně to není na mém rozhodnutí, ale čekám na informace od Ducati. Dokud od nich nedostanu potvrzení, nemohu nic rozhodnout. Co se týče Martina, nejsem přesvědčený o tom, že by jej KTM jen tak nechala jít, ale pokud by se Ducati podařilo jej dostat pod smlouvu, bylo by to skvělé. Musejí jednat chytře,“ řekl Francesco Guidotti


Další články sekce MotoGP