KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Nakagami: Cal je skvělý učitel

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: LCR
Nakagami: Cal je skvělý učitel
21.12.2018
 

Takaaki Nakagami si chváli spolupráci s týmovým kolegou Calem Crutchlowem, s nímž strávil svoji premiérovou sezonu u týmu LCR Honda.


Japonský závodník Takaaki Nakagami má před sebou druhou sezonu v barvách privátního týmu LCR Honda pod vedením Lucia Cecchinella. Jak tento jezdec přiznal v jednom z nedávných rozhovorů, s tímto týmem je maximálně spokojen, stejně tak, jako se svým týmovým kolegou.

Nakagaami si velmi váží přístupu Cala Crutchlowa, který mu dle jeho slov velmi pomáhá a zároveň mu byl v jeho premiérové sezoně v královské kubatuře MotoGP učitelem. Jak Takaaki dodává, Crutchlow si na něj vždy udělal čas a zodpověděl všechny otázky a zároveň dal také cenné rady.

„Lucio i celý tým funguje opravdu profesionálně, a zároveň zde panuje velmi přátelská atmosféra. Lucio vždy všechny podporuje a je připravený vyřešit každý problém, neustále se snaží zvyšovat výkony celého týmu. Jsem šťastný, že mohu závodit právě z tento tým. Cal je skvělý týmový kolega a zároveň můj učitel. Na testech i během sezony mi vždy pomáhal a radil s nastavením, vše mi vysvětloval. Mezi námi nejsou žádná tajemství. Doufám, že pro nás bude sezona 2019 ještě lepší, než ta letošní,“ řekl Takaaki Nakagami


Další články sekce MotoGP