KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. ledna do 23. ledna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pernat: Fabio chce po Yamaze 20 milionů

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Yamaha
Pernat: Fabio chce po Yamaze 20 milionů
21.12.2021
 

Dle zákulisních informací požaduje Fabio Quartararo za prodloužení smlouvy u továrního týmu Yamahy odměnu ve výši 20 milionů Euro.


Jak je dobře známo úřadující mistr světa v královské kubatuře MotoGP – francouzský závodník Fabio Quartararo má aktuální smlouvu u továrního týmu Yamahy do konce sezony 2022.

Zatímco by spousta fanoušků očekávala, že prodloužení u Yamahy bude pouze formalitou, dle zákulisních informací tomu tak rozhodně nebude a již nyní probíhají mezi manažerem Quartarara a vedením továrního týmu tvrdá jednání.

Jak prozradil jeden ze zkušených manažerů jezdců MotoGP, pan Carlo Pernat, má informace o tom, že Fabio požaduje za prodloužení u Yamahy odměnu ve výši 20 milionů Euro. To ani ovšem ani pro Yamahu není rozhodně malá částka…

„Dle informací, které mám, již Fabio se svým manažerem položili Yamaze na stůl požadavky, které jsou klíčové pro prodloužení smlouvy. Zde měla padnout částka ve výši 20 milionů Euro,“ řekl Carlo Pernat.

Pokud by Yamaha tuto částku nebyla ochotna investovat, je velmi pravděpodobné, že budou probíhat jednání i s Repsolem nebo KTM, kde je k dispozici více sponzorských peněz.


Další články sekce MotoGP