KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pernat: Márquez překoná Rossiho rekordy

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Honda
Pernat: Márquez překoná Rossiho rekordy
07.10.2017
 

Zkušený manažer, pan Carlo Pernat, je přesvědčen o tom, že Marc má před sebou ještě dlouhou kariéru, behěm které se mu podaří překonat Rossiho devět mistrovských titulů.

Zkušený italský manažer Carlo Pernat, jenž v paddocku šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů působí již řadu let a staral se o několik předních jezdců, aktuálně zastává například roli manažera Andrey Iannoneho, hovořil o aktuální nadvládě španělského závodníka Marca Márqueze.
 
Dle slov Pernata není aktuálně na startovním roštu mnoho jezdců, kteří by dokázali Márqueze v otevřeném souboji porazit. Výjimkou jsou samozřejmě jeho vlastní chyby, pády nebo technické závody.
 
V návaznosti na to Pernat předvídá, že Marcovi se v průběhu jeho kariéry pořadí překonat současný Rossiho rekord 9 mistrovských titulů.
 
„Proti Marco je na trati velmi těžké bojovat. Pokud sám nechybuje nebo jej nezradí technika, nemají to ostatní jezdci vůbec snadné. Já osobně moc rád sleduji jeho umění na trati a myslím si, že nebude mít problém překonat aktuální rekord Rossiho devíti mistrovských titulů. Když se podíváte jak je mladý a kolik toho již dokázal, má před sebou stále velkou a dlouhou kariéru,“ řekl Carlo Pernat.

Další články sekce MotoGP