KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pernat: Rossi příští rok bude závodit

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com
Pernat: Rossi příští rok bude závodit
24.04.2020
 

Jeden z nejzkušenějších manažerů v Paddocku, Carlo Pernat, je přesvědčen o tom, že Valentino Rossi bude závodit i v roce 2021.


Jedním z největších otazníků letošní sezony MotoGP měla být budoucnost kariéry devítinásobného mistra světa Valentino Rossi. Doktor měl původně v plánu učinit rozhodnutí týkající své budoucnosti v průběhu první poloviny sezony 2020, tato možnost ale bohužel s ohledem na současnou situaci není možná.

Nyní je tedy zásadní otázkou, zda bude Rossimu stačit pár závodů, které se možná letos odjedou nebo se s ohledem na situaci rozhodne podepsat smlouvu i pro příští sezonu. Jeden ze zkušených italských manažerů, Carlo Pernat, je přesvědčen o tom, že Rossi bude pokračovat.

„Dle mého názoru bude Rossi závodit i v roce 2021, bude to nutné i pro celou sérii. On je jednou z možností, jak vrátit a poté udržet pozornost diváků, toho si je dobře vědom i Carmelo. Valentino závodění miluje, asi se mu už nepodaří vybojovat mistrovský titul, ale určitě bude ještě dojíždět na pódiových umístěních,“ řekl Carlo Pernat.


Další články sekce MotoGP