KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Petrucci: Nejhorší je nejistota a čekání

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Ducati
Petrucci: Nejhorší je nejistota a čekání
22.03.2020
 

Danilo Petrucci hovořil o současné situaci a přiznal, že nejhorší je skutečnost, kdy nikdo neví, kdy sezona skutečně odstartuje.


Italský závodník Danilo Petrucci hovořil na téma aktuální situace, kdy není zcela jasné, kdy a zda vůbec letošní sezona šampionátu Mistroství světa silničních motocyklů odstartuje. Zároveň Petrucci hovořil o tom, jak se nepříjemnou zprávu, že do Kataru se nakonec nepojede, dozvěděl.

„Tento virus se rozšířil po celém světě, tato informace je stejná pro všechny. Nevíme, zda sezona odstartuje v Jerezu. Někteří již říkají, že to bude nejdříve na začátku června v Mugellu, protože i Formule 1 odložila svůj start do června. Bylo by příjemné zahájit sezonu v Mugellu, ale já osobně bych raději skočil na motorku dříve, další dva měsíce bez závodění by byly náročné,“ řekl Danilo Petrucci.

Poté pokračoval slovy: „Když mi volal Davide Tardozzi a řekl mi, že do Kataru ani Thajska nepojedeme, byl to pro mne velké zklamání. Cítil jsem, že jsme dobře připraveni. Nejhorší na tom všem je fakt, že nevíme, kdy skutečně začneme, což komplikuje i přípravu.“


Další články sekce MotoGP