KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. května do 16. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Poncharal kritizuje Lecuonu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Tech 3
Poncharal kritizuje Lecuonu
25.04.2021
 

Manažer týmu Tech 3 se vyjádřil velmi kriticky na adresu svého závodníka - Ikera Lecuonu.


V letošní sezoně královské kubatury MotoGP zůstávají jezdci satelitního týmu KTM Tech 3 pod vedením Hervého Poncharala výrazně za očekáváními. Zatímco Danilo Petrucci dokáže alespoň dojíždět „na bodech“ u jeho týmového kolegy Ikera Lecuony je situace výrazně horší.

Nyní se velmi kriticky na adresu svého jezdce vyjádřil i samotný manažer tohoto týmu – pan Hervé Poncharal. Dle jeho slov Lecuona v porovnání s loňským rokem výrazně propadl a není vidět ani chuť po zlepšení.

„Musíme se neustále dívat hlavně na to pozitivní, takže je pravdou, že Iker si vyjel svoje první body sezony. Ale dobře víme, že jsme opravdu hodně vzadu a za konkurencí zaostáváme. Kvalifikace v Portugalsku byla těžká, stejně tak i start závodu. Iker sice vyjel jeden mistrovský bod, ale jinak nevím, co na to říct. Upřímně mi docházejí slova a myslím, že u Ikera je situace podobná. V loňském roce sice dělal chyby, ale byl plný energie, neustále jel naplno. To bohužel ale v letošním roce nefunguje, není tam žádná chuť,“ řekl Hervé Poncharal.


Další články sekce MotoGP