KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Poncharal: KTM na mne udělala dojem

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Poncharal: KTM na mne udělala dojem
06.02.2020
 

Majitel týmu Tech 3 prohlásil, že KTM na něj svou prací přes letošní zimu udělala obrovský dojem.


Manažer satelitního týmu Red Bull Tech 3 vyjádřil velké uznání na adresu rakouské továrny KTM, která dle jeho slov odvedla v průběhu letošní zimní přestávky obrovský kus práce. Jak samotný Hervé přiznal, nečekal, že bude všechen materiál připraven hned pro první test.

Poncharal zmiňuje především skutečnost, kdy KTM na podzim slíbila, že pro první letošní testy připraví všem jezdcům KTM totožné motocykly specifikace 2020. To se Hervému v listopadu zdálo ještě téměř nereálné, ale nyní se to stalo skutečností.

„KTM na nás udělala obrovský dojem. Stefan Pierer a Pit Beirer nám slíbili, že pro testy v Malajsii budou mít všichni jezdci totožný materiál specifikace 2020 a přesně to co slíbili, se nyní stalo realitou. Pol Espargaró i Brad Binder mají tu stejnou techniku, jako mají jezdci našeho týmu. To mi dává obrovskou důvěru v celé počínání továrny. Zároveň je tato skutečnost pozitivní pro celý projekt, protože budeme mít pro další vývoj feedback od 4 jezdců, nikoliv pouze dvou továrních,“ řekl Hervé Poncharal


Další články sekce MotoGP