KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Představení Monster Energy Yamaha MotoGP

Foto: Yamaha
Představení Monster Energy Yamaha MotoGP
04.02.2019
 

V indonéské Jakartě byl oficiálně představen Monster Energy Yamaha MotoGP Team s jezdci Maverickem Vinalesem a Valentinem Rossi.


Valentino Rossi
„Týmová prezentace je vždy událostí, která mne baví. Je to poprvé, kdy můžeme předvést celý náš materiál pro novou sezonu, a co je nejdůležitější, tato událost signalizuje, že začátek předsezónní práce je blízko Měl jsem během těchto posledních měsíců nějaký čas na odpočinek a trénink, ale stejně jako fanoušci jsem se většinou těšil na začátek nové sezony. Nadcházející test v Sepangu je velmi důležitý, protože je to první příležitost, aby se tým setkal a vyzkoušel vše, na čem Yamaha v zimě pracovala. Náš výkon se ke konci minulé sezony zlepšil, ale chceme a potřebujeme, učinit další větší kroky, takže musíme začít pracovat. Jsem rád, že Monster Energy letos vstupuje do našeho týmu v nové roli. Je sponzorem mým a Yamahy již dlouho, takže se dobře známe a sdílíme stejnou vášeň pro závodění, což je důležité. Upřímně se těším na novou sezonu a ježdění, chci se vrátit do sedla M1 Cítím se jako vždy dobře a odhodlaně, v této oblasti se nic nezměnilo a věřím, že s tvrdou prací se oproti loňskému roku můžeme zlepšit a vrátit se na vrchol.“

Maverick Viñales
„Jsme tady v Jakartě, abychom zahájili novou sezonu. Letošní týmová prezentace byla velmi zvláštní, protože v porovnání s loňským rokem došlo k mnoha změnám. Nejpozoruhodnější jsou samozřejmě nové týmové barvy a barva motorky. Jakmile jsem to uviděl, byl jsem nadšený, že jsem začal novou sezonu. Bude to úplně nový start pro nás všechny, s novým titulárním sponzorem, novými týmovými barvami a pro mne s novým startovním číslem. Všechno proběhlo perfektně, takže nyní se už musíme jenom připravit na předsezónní testy Zimní měsíce byly dobrou příležitostí se připravit na sezonu 2019. Měl jsem čas na odpočinek a přemýšlení, ale část dovolené byla věnována tréninku, takže jsem připraven opět začít na M1. V loňské sezoně jsme skončili silnější, než jsme začali, a proto bude důležité zachovat tuto dynamiku, až se připravíme na první závod v dubnu v Kataru. Naše první šance vidět, kde si stojíme, je během několika dní při testu v Sepangu. Těším se na to, protože mám pro tento rok velké očekávání. Moje motivace se nezměnila a plánuji, že v této sezoně vyrazím "bestiální režim zahájen""
 

 


Další články sekce MotoGP