KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Puig: Alex to nebude mít snadné

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Repsol Media
Puig: Alex to nebude mít snadné
20.02.2020
 

Manažer továrního týmu Repsol Honda připustil, že mladší z bratrů Márquezových to v letošní sezoně nebude mít v MotoGP vůbec snadné.


V letošní sezoně čeká mladšího z bratrů Márquezových premiéra v královské kubatuře MotoGP, kde pojede po boku svého staršího bratra Marca. V prvních testech si nepočínal špatně, ale zároveň přiznal, že přestup na tovární Hondu není vůbec snadný.

Alexovy výkony v letošních prvních testech na malajském okruhu Sepang nyní komentoval i manažer továrního týmu Repsol Honda, pan Alberto Puig. Dle jeho slov Alex předvedl slušný výkon, ale zároveň dodává, že letošní sezona pro něj nebude rozhdoně snadná.

„Dle mého názoru Alex předvedl dobrý test, absolvoval i závodní simulaci. Myslím si, že dokonce trošku předčil naše očekávání. Tato kubatura ale není snadná a stejně tak trať v Sepangu. Jeho styl a chování na motorce je ale hodně odlišné od jeho bratra. Na druhou stranu mají ale podobné myšlení a podobně přistupují k analýze a řešení problémů. Letošní sezona pro něj nebude snadná, už v Sepangu jsme mohli vidět, jak jsou časy v MotoGP vyrovnané. My jej ale budeme podporovat a musíme mu dát šanci,“ řekl Alberto Puig


Další články sekce MotoGP