KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Puig hodnotí víkend v Texasu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Puig hodnotí víkend v Texasu
18.04.2019
 

Manažer továrního týmu Repsol Honda hovořil na téma nevydařeného závodu v texaském Austinu.


Pro jezdce továrního týmu Repsol Honda nebyl víkend v texaském Austinu vůbec snadný. Zatímco Marc Márquez havaroval z vedoucí pozice dobře rozjetého závodu, Jorge Lorenza potkaly problémy s motocyklem, které jej výrazně zbrzdili v úvodní části závodu. 

Nyní průběh závodního víkendu v Texasu komentoval manažer továrního týmu Repsol Honda, pan Alberto Puig. Dle jeho slov je třeba se z takového víkendu především poučit, zároveň ale poukázal na několik pozitivních skutečností.

„Nebyl to zrovna vydařený víkend. Pozitivní ale je, že se Marc při tom pádu nezranil. Marc je silný závodník a jsem přesvědčen o tom, že pád v jednom závodě jej neovlivní, zároveň je ale škoda, že mu unikla velká porce mistrovských bodů. Měli jsme stejnou strategii jako v Argentině, ale tentokrát to prostě nevyšlo. Co se týče Lorenza, tam jsme zatím stále neodhalili problém, který jej v úvodu závodu zbrzdil. Jakmile Jorge nabral své tempo, posouval se dopředu a držel rytmus, bohužel byl ale hendikepován nevydařeným začátkem,“ řekl Alberto Puig


Další články sekce MotoGP