KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. září do 28. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Puig komentuje nehodu Márqueze

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Puig komentuje nehodu Márqueze
07.08.2020
 

Manažer továrního týmu Repsol Honda komentuje příčinu druhé operace, kterou musel Marc Márquez na začátku týdne podstoupit.


Jak jsme vás již informovali, Marc Márquez si zlomil titanovou destičku, která mu fixovala jeho zlomenou ruku a musel podstoupit další operaci. To je také příčinou, proč není úřadující mistr světa na Masarykově okruhu a hovoří se o možném návratu až při Grand Prix v italském Misanu.

Nyní se k této záležitosti vyjádřil i manažer továrního týmu Repsol Honda – pan Alberto Puig. Dle jeho slov se jedná o nepříjemnou záležitost, nicméně tato „nehoda“ se Marcovi přihodila při otvírání okna, nikoliv při jiných aktivitách, jak některé spekulace mylně informovaly.

„Byla to nehoda u Marca doma, otevíral dveře od velkého okna a najednou začal mít velké bolesti. Poté bylo zjištěno, že si poškodil destičku, která mu fixovala jeho zlomenou kost. Je ale pravděpodobné, že jednou z příčin bylo, že ji v předcházejících dnech nadměrně přetěžoval. Nyní je těžké dělat jakékoliv prognózy, kdy by se mohl vrátit, ale je jasné, že Marc bude chtít zpět hned, jak to bude možné,“ řekl Alberto Puig.


Další články sekce MotoGP