KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. června do 13. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Puig: Marc vyjede v sobotu

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com
Puig: Marc vyjede v sobotu
24.07.2020
 

Manažer továrního týmu Repsol Honda odhalil plány Marca Márqueze na víkendovou Grand Prix Andalusie v Jerezu.


Marc Márquez po pouhých třech dnech od své operace zlomené paže včera dorazil zpět na okruh Jerez de la Frontera, kde byl následně klasifikován jako způsobilý pro víkendovou Grand Prix Andalusie, do které chce nastoupit.

Nyní plány týmu Repsol Honda poodhalil manažer, pan Alberto Puig. Dle jeho slov Marc nenastoupí do pátečních tréninků, ale zúčastní se až v sobotu, kdy si chce ověřit, zda bude mít na to, aby v Jerezu absolvoval nedělní závod MotoGP.

„Nikdo neočekával, že se vrátí tak rychle, protože si všichni dělali starosti z jeho zranění. Marc podstoupil operaci v Barceloně, která proběhla skvěle, odvedli tam fantastickou práci. Po této operaci se Marc začal cítit dobře a necítil žádnou bolest při jakémkoliv pohybu jeho rukou. Honda počítala s tím, že vynechá závod v Jerezu a nastoupí v Brně, ale Marc chtěl nastoupit už v Jerezu. Proto je zde a v sobotu vyzkouší vyjet na trať a na základě jeho pocitů se rozhodne, zda bude závodit v neděli a zda dokáže absolvovat závodní vzdálenost. Pokud uzná, že by to bylo příliš riskantní, v neděli do závodu nenastoupí,“ řekl Alberto Puig.


Další články sekce MotoGP