KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. října do 17. října 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Puig: Pol dělá pokroky

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Repsol Media
Puig: Pol dělá pokroky
04.09.2021
 

Manažer továrního týmu Repsol Honda hodnotí velmi pozitivně výkony Pola Espargara v průběhu závodního víkendu na Silverstone.


Při Grand Prix na britském okruhu Silverstone zajel španělský závodník Pol Espargaró svůj doposud nejlepší závodní víkend v barvách továrního týmu Repsol Honda. Toho si je vědom i samotný manažer továrního týmu – pan Alberto Puig.

Dle slov tohoto zkušeného manažera předvedl Pol svůj skutečný potenciál a věří, že v těchto výkonech bude pokračovat i v následujících závodech.

„Pol udělal během víkendu na Silverstone velký krok kupředu. V průběhu celého závodu jel velmi inteligentně a předvedl svůj skutečný potenciál. Dobře víme, že Pol je jezdec, který má na to, aby o tyto pozice bojoval. Věřím, že jej to nyní pozitivně ovlivní i v dalších závodních víkendech. Hlavním cílem pro závod bylo zajel dobrý výkon, na pódium jsme nemysleli. Během samotného závodu jej potkaly velké problémy s gripem na zadním kole. Hlavní z mého pohledu je ale skutečnost, že byl stabilně rychlý od pátku až do samotného závodu,“ řekl Alberto Puig.


Další články sekce MotoGP