KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Puig se ohlíží za sezonou

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Honda
Puig se ohlíží za sezonou
17.12.2020
 

Manažer továrního týmu Repsol Honda se ohlíží za uplynulou letošní sezonou královské kubatury MotoGP.


Za letošní komplikovanou sezonou se ohlédl manažer továrního týmu Repsol Honda, pan Alberto Puig. Dle jeho slov se letošní sezona v podání jeho týmu neohodnotí vůbec snadno, protože s ohledem na zranění Marca Márqueze tým ztratil šanci na boj o mistrovský titul.

„Myslím, že je téměř nemožné jakkoliv hodnotit naši letošní sezonu, protože nám po celou její délku chyběl náš nejlepší jezdec. Bylo by to jako poloviční hodnocení, takže se do toho raději nebudu pouštět, ale celkově pro nás letošní sezona nebyla dobrá,“ řekl Alberto Puig.

Poté pokračoval slovy: „Není to rok, na který bychom v budoucnu chtěli vzpomínat. Nejdříve zde byl celý příběh s Covidem, který nás všechny ovlivnil. Poté zde byl další negativní aspekt, kdy jsme ztratili jednoho z našich jezdců. Ze situace, kdy jsme chtěli obhajovat titul, jsme se najednou octli v situaci, kdy jsme nebyli ani schopní vyhrát závod. Každopádně nakonec Alex odvedl jako nováček velmi dobrou práci a po startu sezonu mu mnoho lidí nevěřilo, ale on jen potřeboval čas.“


Další články sekce MotoGP