KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Quartararo: Trénuji jako v zimě

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Petronas
Quartararo: Trénuji jako v zimě
27.03.2020
 

Francouzský závodník Fabio Quartararo se vrátil k zimnímu tréninkovému režimu, jen musí vynechat přípravu na motorce nebo kole.


Francouzský závodník Fabio Quartararo dominoval letošním předsezónním testům a před první Grand Prix sezony do něj byly vkládány velké naděje. Závod v Kataru se ale nakonec nekonal a Quartararo musí nyní vyčkat do restartu sezony, který zatím není nijak časově definován.

V jednom z nedávných rozhovorů tento francouzský závodník prozradil, jak se udržuje ve formě a také jak tráví dlouhé dny v domácí karanténě.

„Trénuji víceméně tak, jak jsem byl zvyklý v průběhu zimy, v tomto ohledu se toho mnoho nezměnilo. Nyní je to jen horší v tom, že nemůžeme opustit dům, takže odpadá jakýkoliv trénink na kole nebo motokrosové motorce. Celkově trávím doma dlouhé hodiny a snažím se udržovat ve formě. Zároveň se také snažím kontrolovat stravu, bohužel v tomto výjimečném stavu se toho o moc víc dělat nedá. Pak samozřejmě trávím i nějaký čas u televize, čtu knížky nebo hraji na Playstationu. Občas se i podívám na záznam nějakého závodu z loňského roku. Fanouškům mohu slíbit, že až bude možné znovu závodit, ukážeme jim skvělé výkony,“ řekl Fabio Quartararo.


Další články sekce MotoGP