KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Razali: Chci, aby Vale bojoval o pódium

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Petronas
Razali: Chci, aby Vale bojoval o pódium
16.05.2020
 

Manažer týmu Petronas, kde by měl Valentino Rossi závodit v příští sezoně, chce devítinásobnému mistru světa poskytnout co nejlepší materiál.


Dle zákulisních informací již dohoda mezi Valentinem Rossim a týmem Petronas Yamaha proběhla, nicméně oficiálně ještě ani jedna z těchto dvou stran nic neoznámila a na finální představení si ještě několik dní nebo týdnů budeme muset počkat.

Jak ale nyní prohlásil manažer týmu Petronas Yamaha, pan Razlan Razali, chce Valentinovi v týmu připravit takové podmínky, aby mohl v sezoně 2021 bojovat minimálně o pódiová umístění. 

„Valentino není jako ostatní jezdci, je to žijící legenda, která má na kontě devět mistrovských titulů a obrovské zkušenosti. Zároveň je ale pravdou, že kvůli jeho příchodu nebudeme chtít vyhodit celý tým a změnit veškerý personál, ale jsme ochotni jednat. Když se Valentino rozhodne pokračovat, musíme mu poskytnout konkurenceschopný materiál, se kterým bude moci bojovat o pódium. S Yamahou jsme již jednali o možnostech co se týče motocyklu, nákladů a tak dále, to jsme řešili i s Petronasem,“ řekl Razlan Razali.  


Další články sekce MotoGP