KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. července do 12. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Razlan: Brzy s Rossim podepíšeme

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Petronas
Razlan: Brzy s Rossim podepíšeme
11.06.2020
 

Majitel týmu Petronas Yamaha prozradil, že podpis smlouvy s Valentinem Rossim očekává nejpozději při prvních evropských Grand Prix.


O budoucnosti Valentina Rossiho ve spojení s týmem Petronas Yamaha se diskutuje již několik měsíců a dle zákulisních zdrojů se jedná již o téměř hotovou záležitost. Na druhou stranu je ale pravdou, že s oficiálním oznámením a podpisem smlouvy zatím obě strany stále vyčkávají.

Jak nyní potvrdil majitel týmu Petronas Yamaha, pan Razlan Razali, doposud sice nic podepsaného nebylo, ale zároveň je přesvědčen o tom, že k podpisu dojde velmi brzy, pravděpodobně během prvních letošních závodních víkendů.

„Doposud všechna naše jednání probíhala pozitivně, ale fyzicky podepsaného ještě nic nemáme. Čeká nás brzo další videokonference, kde budeme konzultovat další detaily. Věřím, že při restartu sezony v příštím měsíci již bude dohoda na stole. Rossi je zkušený jezdec a chce spoustu věcí projednat, proto ta jednání nejsou úplně snadná. Chce vědět, co od něj tým očekává a aktuální situace vyžaduje stabilitu. Samozřejmě by pro nás bylo poctou, kdyby takový jezdec uzavřel svoji kariéru právě v našem týmu,“ řekl Razlan Razali.


Další články sekce MotoGP