KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. ledna do 17. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rivola: Dovi by byl příležitost

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aprilia
Rivola: Dovi by byl příležitost
16.10.2020
 

Závodní ředitel Aprilie připouští, že v případě zákazu závodění pro Iannoneho by byl Andrea Dovizioso velmi zajímavou příležitostí.


Jak jsme vás již dříve informovali, italský závodník Andrea Dovizioso je zatím stále bez angažmá pro sezonu 2021 a zdá se, že téměř jedinou variantou pro Doviho zůstává role testovacího jezdce u Suzuki nebo Yamahy.

Nyní se k této situaci vyjádřil závodní ředitel továrního týmu Aprilie, pan Massimo Rivola, jenž stále čeká na verdikt ohledně budoucnosti Andrey Iannoneho. Jak Rivola přiznal, pokud by byl Iannone zablokován i pro sezonu 2021, byl by Dovizioso pro Aprilii velmi zajímavou variantou.

„Vím o tom, že je zde Risiko, když neustále čekáme na rozhodnutí ohledně budoucnosti Iannoneho. Všechny strany ale doufáme, že se najde nějaké řešení ohledně příští sezony. Já osobně také doufám, že Iannone dokáže díky svému talentu ten ztracený čas během letošní sezony dohnat. Pokud by ale závodit nemohl, Dovizioso by pro nás byl opravdu velmi zajímavou příležitostí,“ řekl Massimo Rivola


Další články sekce MotoGP