KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 2. srpna do 8. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rivola: Iannoneho nahradí Smith

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Aprilia
Rivola: Iannoneho nahradí Smith
20.06.2020
 

Závodní ředitel Aprilie potvrdil, že dokud se situace nevyjasní, místo Andrey Iannoneho zaujme testovací jezdec Bradley Smith.


Doposud manažer továrního týmu italské Aprilie, pan Massimo Rivola, téměř ani nepřipouštěl variantu náhradního jezdce, protože neustále věřil návratu Andrey Iannoneho. S aktuálním vývojem situace ale svůj názor mění, i když doposud ještě žádné konkrétní rozhodnutí nepadlo.

Hlavním kandidátem na pozici náhradníka Iannoneho je dle slov manažera týmu britský testovací jezdec Bradley Smith. Zároveň ale Rivola dodává, že na trhu se nachází ještě řada dalších jezdců, kteří jsou otevřeni vyjednávání o sezoně 2021.

„Myslím si, že Bradleyho manažer již informoval tým MotoE, že Bradley bude sedlat naši druhou motorku v době, kdy Iannone nebude moci nastoupit. Bradley je náš testovací a také náhradní jezdec, proto je logické, že se posadí na motorku a odstartuje s námi letošní sezonu. Zatím ale nepadlo žádné konkrétní rozhodnutí, že by se jeho status měl změnit na stabilního jezdce. Bradley bude závodit, dokud tu Andrea nebude. V průběhu léta bychom se poté měli dozvědět, zda se bude moci Iannone v letošním roce vrátit na závodní trať,“ řekl Massimo Rivola.


Další články sekce MotoGP