KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rivola: Věřím v rozhodnutí CAS

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Aprilia
Rivola: Věřím v rozhodnutí CAS
05.04.2020
 

Manažer továrního týmu Aprilie stále věří, že se podaří Iannoneho očistit a jezdec by mohl naskočit do zbytku sezony 2020.


Jak jsme vás již informovali, italský závodník Andrea Iannone byl penalizován kvůli dopingu na dlouhých osmnáct měsíců, což by v jeho případě znamenalo závodění až od poloviny sezony 2021. Jak ale potvrdil manažer týmu Aprilia, Massimo Rivola, je zde ještě šance.

Iannone se společně se svým právníkem odvolal u CAS, která by měla celý jeho případ přezkoumat. Zde již i Rivola věří, že po nutném novém přezkoumání celé události bude Iannone osvobozen.

„Andrea dostal trest na 18 měsíců, což podle mne reflektuje současnou situaci ve světě, kdy není možné závodit. Musíme ale ještě vyčkat na rozhodnutí CAS, které by Andreu mohlo od tohoto trestu osvobodit. Musejí celou záležitost znovu přezkoumat, to bude trvat nějaký čas. Myslím si ale, že to nebude více jak 3 až 4 měsíce, takže pokud by vše pokračovalo ideálně, mohl by být Andrea připraven pro první závod, který se nepojede dříve jak v červenci,“ řekl Massimo Rivola


Další články sekce MotoGP