KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi: byl jsem jeden z nejlepších

Foto: Yamaha
Rossi: byl jsem jeden z nejlepších
22.04.2020
 

Valentina Rossiho zpovídal bývalý fotbalista Christian Vieri.


Na Instagramu se čas od času objeví zajímavá videa a některé vysílaná v přímém přenosu. Minulý týden například zaujal duel mezi bývalým špičkovým italským fotbalistou Christianem “Bobo” Vierim a devítinásobným Mistrem světa silničních motocyklů, Valentinem Rossim, kterému Vieri položil několik otázek a některé byly opravdu zajímavé.

Tak například Rossi dostal otázku, zda si myslí, že je největším v historii. „Nevím, jestli jsem byl nejlepším v mistrovství světa, řekněme jeden z nejlepších. Je to určitě úžasný pocit, o tom není pochyb,“ odpověděl Valentino Rossi, který v odpovědích na další otázky například prozradil své sympatie s fotbalovým týmem Inter Milan. „Jak dobře víš od Ronalda, mého oblíbeného hráče, jsem fanouškem Interu, říká Doktor. „Teď máme dobrý tým, ale nevidím ho naživo, jak bych chtěl. Mám v plánu častěji navštěvovat San Siro.“

Samozřejmě, že se řeč stočila i na případný konec Rossiho kariéry. „Jak všichni víme, na konci roku skončí moje smlouva s týmem z Iwaty. Teprve poté se budu muset rozhodnout, zda pokračovat nebo skončit,“ odpověděl Rossi velmi diplomaticky a především pro fanoušky nic neříkajícně.
 


Další články sekce MotoGP