KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. září do 28. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi: Můj názor to nezmění

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Rossi: Můj názor to nezmění
21.08.2020
 

Valentino Rossi prohlásil, že událost minulého víkendu jeho názor na budoucnost a pokračování v závodění rozhodně nezmění.


O minulém víkendu na rakouském Red Bull Ringu Valentino Rossi díky obrovskému štěstí unikl velmi nepříjemné nehodě, kdy těsně kolem něj doslova proletěl motocykl Franca Morbidelliho, který po incidentu s Johannem Zarcem havaroval.

Na včerejší tiskové konferenci před Grand Prix Štýrska byl i tento incident velmi diskutován a jednou z otázek, která byla Rossimu položena, byl dotaz na vliv této události na jeho rozhodování o budoucnosti. Zde ale Rossi vyloučil jakékoliv změny.

„Ne, tato situace rozhodně nemá vliv na mé rozhodování o budoucnosti. I kdybych přestal závodit v MotoGP, stejně bych dál dělal věci, které jsou nebezpečné. Chtěl bych závodit v autech, vyzkoušet čtyřiadvacetihodinovku, a to jsou všechno nebezpečné aktivity. Jinak bych musel zůstat doma na farmě nebo ležet v posteli. Jakmile na něčem nebo v něčem budu jezdit, vždy je zde riziko. Tohle můj názor nezmění a rozhodně budu příští rok závodit,“ řekl Valentino Rossi.


Další články sekce MotoGP