KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. dubna do 25. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi vysvětluje, proč pojede Vinales

Foto: Yamaha
Rossi vysvětluje, proč pojede Vinales
29.04.2020
 

Virtuálního závodu v Jerezu se za tovární tým Yamahy zúčastní Maverick Viñales, Ital Valentino Rossi vysvětluje, proč nepojede on.


Již tuto neděli se pojede třetí virtuální Grand Prix této sezony. Na okruhu ve španělském Jerezu se představí dva piloti Repsol Honda Teamu a po jednom jezdci z dalších týmů. Za tovární tým Monster Energy Yamaha MotoGP to bude domácí Maverick Viñales, jehož týmový kolega, Ital Valentino Rossi vysvětluje, proč dostal přednost právě Španěl Viñales.

Valentino Rossi
„Ve virtuální Grand Prix bude jezdit pouze Maverick. Museli jsme vybrat pouze jednoho z nás, protože tým může nasadit pouze jednoho závodníka. Takže jsem řekl, že je lepší mít na startu Mavericka, protože je mnohem konkurenceschopnější než já. Moc se mi ten závod líbil. Bylo to dobré Ve hře nejsem moc rychlý, protože jsem starý. Vyrostl jsem s PlayStation poté, co mi ho máma dala, takže jsem hrál od doby, kdy jsem byl velmi mladý. Ale normálně hraji s auty. Takže v MotoGP nejsem tak konkurenceschopný. Týden předtím jsem absolvoval nějaký trénink a upřímně jsem si to hodně užil. Přední kluci, jako Pecco a Maverick, jezdí tak rychle, ale já se bavil, zejména pak bojem do poslední zatáčky s Petruccim. Byl jsem rozhodně na hranici, možná spíše trochu za limitem, ale stále jsme přátelé.“
 


Další články sekce MotoGP