KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossiho na Red Bull Ring nepustili

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com
Rossiho na Red Bull Ring nepustili
15.05.2020
 

Valentino Rossi se chtěl zúčastnit soukromého ježdění na rakouském Red Bull Ringu, bohužel mu ale nebyl umožněn vstup do země.


Valentino Rossi to s přípravou na restart letošní sezony šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů myslí opravdu vážně a chce využít každé možnosti, kdy bude moci testovat na závodní trati. Jedna taková možnost se Rossimu objevila včera na rakouském Red Bull Ringu, ale nakonec nešlo vše podle plánu.

Rossi plánoval společně s několika dalšími lidmi cestovat do Rakouska, kde na okruhu Red Bull Ring odstartovaly agenturní jízdy. V rámci této akce měl Rossi připravenou Yamahu R1, se kterou chtěl vyrazit na trať, kde by se letos měly odjet hned dvě Grand Prix.

Tento plán ale nakonec zhatila skutečnost, že Valentino nedostal od rakouských úřadů povolení.

„Valentino chtěl přiletět s kompletní akademií. Bohužel ale nedostal povolení pro vstup do země. Snažil jsem se mu tyto dokumenty vyjednat u ministra sportu, ale bohužel jsem neobdržel žádnou reakci. Valentino chtěl přiletět soukromým letadlem do Grazu, ale bohužel to nebylo umožněno. Zkusíme najít nějaký náhradní termín,“ řekl Mandy Kainz z Yamaha Austria Racing Teamu. 


Další články sekce MotoGP