KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. ledna do 23. ledna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossiho tým má nového generálního sponzora

Foto: VR46 Racing Team
Rossiho tým má nového generálního sponzora
04.01.2022
 

Společnost Mooney se stává novým titulárním sponzorem týmu Valentina Rossiho, který závodí v Mistrovství světa MotoGP a Moto2.


Team VR46 oznámil jméno nového generálního sponzora, kterým se stala finanční společnost Mooney, první italská společnost zabývající se bezkontaktním bankovnictvím a platbami. Jedná se o globální partnerství, v jehož rámci se dvě přední společnosti ve svých oborech spojí na tratích i mimo ně ve jménu důležitých společných hodnot, jako jsou: dokonalost, talent, rychlost, made in Italy a bezpečnost.

V Tavullii bude bít srdce závodního týmu Mooney VR46 Racing se čtyřmi mladými italskými jezdci na startovním roštu sezony 2022: Luca Marini a Marco Bezzecchi v MotoGP na motocyklech Ducati, společně s Celestinem Vietti Ramusem a Niccolò Antonellim v Moto2 na motocyklech Kalex.

Smlouva předpokládá rozsáhlou spolupráci, která vytvoří společné obchodní aktivity, marketingové a komunikační iniciativy s cílem vytvořit přidanou hodnotu prostřednictvím pokročilých služeb a platebních systémů, které Mooney nabízí také ve své kapilární síti více než 45 tisíc prodejních míst po celé Itálii.

Emilio Petrone, generální ředitel společnosti Mooney
„Spojení jména Mooney s tak prestižní značkou, jakou je VR46 Racing Team, je pro naši společnost skutečnou deklarací záměru, který potvrzuje, že je protagonistou v oblasti platebních služeb a služeb mobility. Rychlost, bezpečnost, inovace a schopnost přizpůsobit se neustále se vyvíjejícím potřebám zákazníků jsou společné hodnoty, které sdílí Mooney a VR46 Racing Team, který přináší italskou excelenci, talent a technologie po celém světě v některých z nejsoutěžnějších sportovních kontextů.“

Valentino Rossi, majitel týmu
„Jsem rád, že od nadcházející sezony máme po svém boku italskou společnost, jako je Mooney, lídra v oblasti bezkontaktních plateb, se kterou sdílíme strategii rozvoje mladých italských talentů společně s výzkumem pro neustálé zlepšování výkonnosti. Mooney, kromě toho, že je titulárním sponzorem našeho týmu v mistrovství světa MotoGP a Moto2, se k nám připojí také v akademii jezdců VR46 a v mé první závodní sezoně na čtyřech kolech.“
 


Další články sekce MotoGP