KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Suzuki testovala v Motegi

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Suzuki testovala v Motegi
28.04.2018
 

Tovární tým Suzuki společně s testovacím jezdcem Sylvainem Guintolim absolvoval dvoudenní test na japonském okruhu Twin Ring Motegi.

Tovární tým Suzuki letos zaznamenal značný pokrok, kdy v úvodních třech Grand Prix letošní sezony královské kubatury MotoGP hned dvakrát vybojovali jezdci týmu pódiové umístění. Nyní Suzuki potvrdila, že naplno pracuje ve vývojové práci a v Japonsku proběhl dvoudenní privátní test.
 
Tento privátní test se odehrával ve čtvrtek a pátek na japonském závodním okruhu Twin Ring Motegi, kde se na trati představil oficiální testovací jezdec týmu – Francouz Sylvain Guintoli. Jak Suzuki potvrdila, hlavním předmětem testů byly některé nové díly, které následně poputují na některý z nadcházejících závodů.
 
Dle aktuálních výsledků se tak dá říci, že se vyplatila vývojová práce, kterou v loňském roce Rins a Iannone absolvovali a nyní přináší své ovoce.
 
Jak prohlásili oba jezdci, v první evropské Grand Prix, která se jede o příštím víkendu ve španělském Jerezu, chtějí opět zabojovat o pódium.

Další články sekce MotoGP