KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Tech 3 v MotoGP dalších 5 let

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Tech 3 v MotoGP dalších 5 let
03.12.2020
 

Hervé Poncharal oznámil prodloužení smlouvy s Dornou na dalších 5 let, tým Tech 3 tak bude mít garantovaná místa v MotoGP do roku 2026.


Na konci příští sezony vyprší většině týmů královské kubatury MotoGP aktuální kontrakty s Dornou a bude se vyjednávat o prodloužení. Jedním z těchto týmů byl i Tech 3 pod vedením Hervého Poncharala, ten má ale již svoji budoucnost v MotoGP pojištěnou.

Jak totiž Hervé v jednom z nedávných rozhovorů potvrdil, svoji smlouvu s Dornou již před několika dny prodloužil a jeho tým tak má jistou budoucnost v šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů na dalších pět let, tedy minimálně do konce sezony 2026.

„Smlouvy týmů a výrobců s Dornou mají vždy platnost 5 let a ty aktuální vypršíé na konci sezony 2021. Je tedy jasné, že zájmem všech stran bude intezivně jednat a dohodnout se na prodloužení i na další období. Já osobně mohu potvrdit, že tým Tech 3 již tuto smlouvu podepsal. Máme tedy až do roku 2026 zajištěná dvě místa v královské kubatuře MotoGP. Dle mých informací mají v plánu to stejné udělat i všechny ostatní týmy,“ řekl Hervé Poncharal.


Další články sekce MotoGP