KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. prosince do 11. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Tech3 se loučí s oranžovou barvou

Foto: Tech3 KTM Factory Racing Team
Tech3 se loučí s oranžovou barvou
03.11.2022
 

Tech3 KTM Factory Racing čeká ve Valencii poslední oranžový tanec, od nové sezony bude jejich stroj KTM nastříkán barvami Gas Gas.


Po devatenácti závodech v šestnácti zemích dorazil tým Tech3 KTM Factory Racing do španělské Valencie na dvacáté a poslední kolo nabité sezony 2022 MotoGP, která byla poprvé od roku 2019 podtržena návratem všech závodů do zámoří.
Jako by to bylo včera, kdy francouzský tým přivítal ve svých řadách mistra světa Moto2 Remyho Gardnera a vicemistra světa Moto2 Raula Fernandeze, pro které to byla první sezona v šampionátu MotoGP. Po roce plném vzestupů a pádů, ale hlavně spousty poznatků, budou Gardner a Fernandez závodit s rodinou Tech3 KTM Factory Racing naposledy. Cílem bude pokusit se zakončit letošní sezónu pozitivně, s velkou nadějí, že oba naši jezdci budou bodovat do posledního týmového tance v oranžových barvách.

Remy Gardner
„Nejsem si jistý, jestli se těším, nebo ne, ale bude to prozatím můj poslední závod v MotoGP. Jediné, co chci, je užít si víkend, jak nejlépe to půjde, strávit tento poslední závod s lidmi, které mám v paddocku rád a pokusit se odjet s co nejlepším výsledkem.“

Raul Fernandez
„Valencie je vždy výjimečná. Kromě toho, že je to domácí závod, je to také poslední závod sezony a mám na něj dobré vzpomínky. Je to trať, kterou mám velmi rád, a doufám, že se nám podaří zažít dobrý víkend. Pokusíme se skončit blízko první desítky, což je náš cíl.“
 


Další články sekce MotoGP