KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 2. srpna do 8. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Uccio: Budeme pokračovat

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Uccio: Budeme pokračovat
14.06.2020
 

Dlouhodobý asistent Valentina Rossiho počítá s tím, že i v příštím roce bude pracovat v boxu po boku Valentina Rossiho.


Alessio Salucci, který je přezdívaný v Paddocku MotoGP jako Uccio, je kamarádem a asistentem devítinásobného mistra světa Valentina Rossiho již spoustu let. Nyní se tento muž v rozhovoru pro italskou televizi Sky vyjádřil na téma budoucnosti.

Dle slov Uccia je již nyní téměř jasné, že Valentino bude pokračovat i v sezoně 2021. Jak Ucci prozradil, sice to nebude v barvách oficiálního továrního týmu, ale v barvách Petronasu bude mít Rossi stejně plnou tovární podporu a techniky, na které byl zvyklý doposud.

„Valentino je jezdec, který chce dělat všechno ostatní, jen ne ukončit kariéru, z toho máme samozřejmě všichni radost. Stále má obrovskou chuť závodit a bojovat o dobré výsledky, jsem přesvědčen o tom, že nás ještě překvapí. Počítáme s tím, že budeme v roce 2021 pokračovat. Nebude to sice tovární tým, ale budeme mít tovární motorku a plnou tovární podporu. S Yamahou máme skvělé vztahy a jako týmového kolegu budeme mít Franca Morbidelliho. Věřím, že to pro nás bude dobrá sezona,“ řekl Uccio.  


Další články sekce MotoGP