KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. července do 25. července 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Uncini: Od Brna vše přehodnotíme

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com
Uncini: Od Brna vše přehodnotíme
28.06.2020
 

Franco Uncini potvrdil, že po dvou víkendech v Jerezu budou ještě všechna bezpečnostní opatření přehodnocena.


Již za tři týdny odstartuje na španělském okruhu Jerez de la Frontera restartovaná sezona šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů. První dva víkendy v Jerezu se odehrají dle přísných bezpečnostních opatření, jak ale říká Franco Uncini z bezpečnostní komise, poté se budou jednotlivá opatření pravidelně vyhodnocovat.

„Vše jsme navrhli tak, aby byli všichni maximálně chránění a neměli téměř žádný kontakt s okolním světem. Jediné přesuny, které nás čekají v rámci víkendu, budou cesty na hotel a okruh, pro to budeme mít ale organizované speciální transporty, stejně tak to bude i s cestou na letiště,“ řekl Franco Uncini.

Poté hovořil o dalších plánech: „První dva závody budou bez veřejnosti a také bez novinářů, ale jak bude situace vypadat v budoucnu, uvidíme. Každý týden budeme vše vyhodnocovat. Na prvních závodech je ale nezbytné redukovat počet lidí na minimum, které je potřebné k závodění. Pro první dva závody v Jerezu je situace taková, pro Brno a další to budeme ještě přehodnocovat.“ 


Další články sekce MotoGP