KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 2. srpna do 8. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Vergani: KTM nás překvapila

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Vergani: KTM nás překvapila
19.06.2020
 

Manažer Danila Petrucciho potvrdil, že první jednání u KTM předčilo veškerá jejich očekávání.


Jak jsme vás již informovali, dle zákulisních informací italský závodník Danilo Petrucci vyjednává o možném angažmá pro sezonu 2021 s továrním týmem rakouské KTM. Nyní tuto skutečnost potvrdil i jeho manažer Alberto Vergani, který zároveň komentoval i uplynulé jednání.

Dle jeho slov byl Petrucci s rozhovory s KTM i jejich podmínkami velmi spokojený. Zároveň ale dodává, že doposud není nic podepsaného.

„U KTM jsme vše viděli a jejich vybavení je ohromující, předčilo to veškerá naše očekávání. Nyní budeme čekat na další kroky ze strany KTM, nicméně mohu potvrdit, že z jednání máme velmi dobrý pocit. Danilo byl šťastný, když viděl, jak obrovská je továrna a jaké mají plány. Je tam jasně vidět, že mají potenciál na to, aby dosáhli dobrých výsledků. Pokud se staneme součástí tohoto projektu, mohlo by to být právě ve správný okamžik. Nyní musejí ještě jednat se Stefanem Piererem a poté by mohlo padnout rozhodnutí. Zatím jsme absolvovali jen poznávací meeting, ale již jsme stihli projednat spoustu detailů,“ řekl Alberto Vergani.


Další články sekce MotoGP