KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Viñales a Yamaha společně až do roku 2022

Foto: Yamaha
Viñales a Yamaha společně až do roku 2022
28.01.2020
 

Továrna Yamaha a Maverick Viñales, podepsali novou smlouvu, která ze španělského pilota dělá továrního jezdce Yamahy i pro roky 2021 a 2022.


Továrna Yamaha dnes oznámila podpis dvouleté smlouvy se španělským pilotem Maverickem Viñalesem. Ten se tak v královské kategorii MotoGP představí se strojem Yamaha YZR-M1 i v šampionátech 2021 a 2022.

Maverick Viñales
„Jsem nesmírně šťastný, protože se cítím, jako kdybych byl ve svém vlastním týmu. Tohle bude druhý rok s mým současným týmem a nyní se můžeme těšit na další dva roky. Jsem tak nadšený Myslím, že pokud budeme tvrdě pracovat, směřujeme správným směrem. Pro mne bylo velmi důležité učinit toto oznámení před začátkem sezony, protože jsem vysoce motivovaný a chci se plně soustředit na sezonu 2020. Nechci trávit příliš mnoho času přemýšlením o budoucnosti. Nebyly důvody, proč nezůstat s Yamahou, protože se zde cítím, jako v rodině. Yamaha mi poskytuje velkou podporu a jak jsem řekl, mám „svůj vlastní tým“, což je něco, co opravdu potřebuji. Musíme pokračovat v práci a být velmi silní. Naším hlavním cílem je, jako vždy, být Mistrem světa a pokusit se na Yamahu znovu získat čestné číslo jedna. Budu se snažit co nejlépe. Určitě do toho dám vše, co musím, aby byl náš tým také pyšný. Chtěl bych poděkovat Yamaze za jejich víru ve mne. Hodně mi věří a já opravdu věřím v naše partnerství. Myslím, že společně se budeme velmi rychle zlepšovat. Nadále budeme naplno tlačit.“
 


Další články sekce MotoGP