KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Vinales: Věřím, že Rossi neskončí

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Vinales: Věřím, že Rossi neskončí
08.12.2017
 

Maverick Vinales má se svým týmovým kolegou oproti předchůdcům dobré vztahy a věří, že Valentino v šampionátu ještě dlouho zůstane.

Maverick Vinales měl fantastický vstup do své premiérové sezony v královské kubatuře MotoGP, kdy dokázal vyhrát hned v úvodu dvě Grand Prix. Oproti svým předchůdcům u továrního týmu Movistar Yamaha dokáže zároveň dobře vycházet se svým zkušenějším týmovým kolegou.
 
Jak nyní Maverick v jednom z rozhovorů prozradil, bude velmi rád, pokud Valentino v pozici závodníka v šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů vydrží ještě několik sezon. Zároveň Maverick říká, že bude rád, když takový vztah mezi ním a Valentinem vydrží i do budoucna.
 
„Moje vztahy s Valentinem jsou na velmi dobré úrovni. On je člověk, který tomuto šampionátu dal opravdu hodně, stejně tak, jako celému motocyklovému sportu. Zároveň je pro něj neustále prioritou pokračovat v závodění. Dle mého názoru je stále na špičkové úrovni. Já osobně doufám, že Valentino v tomto šampionátu bude ještě dlouho,“ řekl Maverick Vinales.

Další články sekce MotoGP