KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Vrátí se Stoner k Ducati?

Text: jnyk, Zdroj: MotoGP.com, Foto: Ducati
Vrátí se Stoner k Ducati?
13.11.2015
 

Dle nejnovějších informací jedná Ducati s Casey Stonerem o návratu, od příštího roku by mohl zastávat roli testovacího jezdce.

V průběhu testů královské kubatury MotoGP na okruhu Ricarda Torma ve Valencii se začaly šířit spekulace o možném návratu Australana Caseyho Stonera k továrnímu týmu Ducati. Tentokrát by se ovšem nejednalo o pozici závodníka, ale testovacího jezdce a zároveň osoby, která by byla tváří továrny Ducati.
 
Samotný ředitel projektu Ducati v MotoGP, pan Paolo Ciabatti, tyto spekulace ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. Zároveň ale přiznal, že pro Ducati by byla velká pocta, kdyby se jezdec jako Casey Stoner vrátil do červených barev, i přestože by již aktivně nezávodil v královské kubatuře MotoGP..
 
„Nyní mohu říct pouze to, že Casey je hrdinou pro fanoušky Ducati. Naší továrně přinesl spoustu vítězství a titul v královské kubatuře, zatím jediný, a to v roce 2007. Poté také všem ukázal, že dokáže vítězit i na Hondě, kde má v současné době do konce roku kontrakt na pozici testovacího jezdce. Pokud by měl zájem s námi spolupracovat, byla by to pro nás velká pocta. Uvidíme ale, jak se celá situace vyvine. Casey by ale pro naši značku byl skvělým ambassadorem i testovacím jezdcem,“ řekl Paolo Ciabbati.

Další články sekce MotoGP