KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

RBRC 2020 – opět bez české účasti

Foto: Red Bull Media
RBRC 2020 – opět bez české účasti
18.10.2019
 

Do Red Bull MotoGP Rookies Cupu 2020 bylo vybráno jedenáct nových jezdců. Bohužel mezi nimi není žádný z českých nebo slovenských mladíků.


Jména vybraných nováčků pro Red Bull MotoGP Rookies Cup 2020
Luca Lunetta (ITA)
David Alonso (COL)
Scott Odgen (GBR)
Collin Veijer (NED)
Bartholome Perrin (FRA)
Rocco Landers (USA)
Izan Guevara Bonnin (SPA)
David Muñoz Rodriguez (SPA)
Daniel Muñoz Fernandez (SPA)
Alex Millan Gomez (SPA)
Daniel Holgado Miralles (SPA)

Do třetího dne výběru postoupili tři Česko-Slovenští jezdci, kterým se však nepodařilo skončit mezi jedenáctku vyvolených. Jaké byly jejich bezprostřední reakce?

Michal Búlik
Jsem trochu smutný, že nebudu v RBR Cupu 2020. Dělám maximum, čas byl dobrý, ale nestačilo to. Musím tvrději pracovat. Děkuji za podporu.

Ondřej Vostatek
Jsem zklamaný.... nepodařilo se mi postoupit do RBRC 2020. Chci poděkovat všem co mi drželi palce a fandili... Kvalifikoval jsem se do druhého dne, tam se mi podařilo v obou jízdách vždy zlepšit, ale šestí se přiklonilo jinam. Díky moc Karel H'anika za jeho podporu na výběru, protože díky němu jsem dokázal podat myslím slušný výkon.

Maxim Repák
První jízda dnešního dne nedopadla dobře, po třech kolech, které jsem zajel v úplné nepohodě, se mi v jedné ze zatáček zavřeli řidítka a samozřejmě jsem upadl. Tak se rozplynuly moje naděje na dobrý výsledek. V druhé jízdě se pokusím vyvarovat se chyb a rozloučit se s tímto perfektním podnikem dobrou jízdou. Držím pěstě Miškovi a Ondrovi.
Z druhé jízdy mám velmi dobrý dojem. Časem jsem se přiblížil k mým představám. Musím se k tomu stavět tak, že mi stále ještě chybí zkušenosti, zejména, jak se vyrovnat se stresem, do kterého se dostávám sám a zbytečně. Děkuji všem za slova podpory před druhou jízdou a zejména Honzovi Halbichovi za neustálou psychickou podporu.

 


Další články sekce Ostatní