KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Alex Lowes zpět na trati

Text: jnyk, Zdroj: TZ Kawasaki
Alex Lowes zpět na trati
21.03.2021
 

Kawasaki absolvovala společně s Alexem Lowesem dodatečný test, který probíhal na jihošpanělském okruhu Jerez de la Frontera.


Britský závodník Alex Lowes se po svém zranění vrátil za řídítka závodního motocyklu, když pro něj v uplynulých dvou dnech tovární tým Kawasaki Racing zorganizoval dodatečný test, aby také dostal příležitost se seznámit s novou technikou a odstartovat přípravu na novou sezonu. 

Tohoto testu, který probíhal na jihošpanělském okruhu Jerez de la Frontera, se tak účastnil pouze Alex Lowes, druhý jezdec týmu – Jonathan Rea zde přítomen nebyl.

„Mám velkou radost z toho, že jsem se vrátil na motorku a mohl strávit tyto dva dny s týmem. Nevěděl jsem, jakou zátěž mé zraněné rameno vydrží, ale během druhého dne jsem dokázal odjet celých 65 kol. Pokračovali jsme tak s novou technikou a výsledky jsou pozitivní. Začali jsme tam, kde jsme v listopadu skončili a dokázali jsme zaznamenat pozitivní posun. Také jsem se koncentroval na můj jezdecký styl a snažil se jezdit čistěji na výjezdech. Nyní je před námi oficiální test v Barceloně. Velký dík patří celému týmu, který pro mne zorganizoval tento extra test, když jsem ten poslední musel vynechat kvůli zranění,“ řekl Alex Lowes.


Další články sekce WSBK