KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Althea Racing příští sezonu s BMW

Text: jnyk, Zdroj: TZ Althea Racing
Althea Racing příští sezonu s BMW
22.11.2015
 

Superbikový tým Althea Racing představil spolupráci s BMW, jeho jezdci v příští sezoně WSBK budou Jordi Torres a Markus Reiterberger.

Superbikový tým Althea Racing představil své plány na rok 2016, kdy potvrdil řadu spekulací a tým oficiálně představil užší spolupráci s BMW Motorrad.
 
V příští sezoně šampionátu Mistrovství světa Superbiků tak v barvách týmu Althea Racing pojedou dva motocykly BMW S1000RR, v jejichž sedle uvidíme jezdce Jordi Torrese a Markuse Reiterbergera. Oficiální název týmu bude Althea BMW Racing Team.
 
„Mám velkou radost z toho, že mohu oznámit spolupráci s BMW Motorrad Motorsport. Každý z členů našeho týmu se těší na novou výzvu a všichni se nemůžeme dočkat startu nové sezony 2016. Příští týden nás čeká první test s novými motocykly na trati v Jerezu, tam nás čekají první krůčky na nové cestě. Jsem přesvědčen o tom, že důvěru, kterou do nás BMW Motorrad Motorsport vložilo, jim budeme moci v příští sezoně splatit pozitivními výsledky na závodní trati. Našimi jezdci budou Jordi Trres a Markus Reiterberger,“ řekl Genesio Bevilacqua, manažer týmu.

Další články sekce WSBK