KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautista: HRC do projektu dává vše

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Honda
Bautista: HRC do projektu dává vše
31.01.2020
 

Alvaro Bautista ocenil obrovskou angažovanost do celého projektu ve WSBK od závodního oddělení Hondy.


Alvaro Bautista společně se superbikovým týmem Hondy absolvoval v portugalském Portimau další testy nového motocyklu Honda CBR1000RR. I když Alvaro tyto testy uzavřel na poslední pozici se ztrátou 2,7 sekund na nejrychlejšího, vidí zde velký pokrok.

Jak samotný Bautista s odstupem několika dní prozradil, HRC na tomto projektu pracuje se stejným nasazení, jako si Alvaro pamatuje z MotoGP. I proto španělský závodník věří, že celý projekt půjde velmi rychle i výkonově nahoru.

„Celý tento projekt odstartoval teprve před třemi měsíci. U Hondy se nyní cítím jako bych byl součástí týmu MotoGP. HRC se na tomto projektu opravdu silně angažuje, na testech s námi byla spousta japonských techniků, a i samotní šéfové byli na místě. HRC chce ve WSBK vyhrávat a dělají pro to vše. To vše mi samozřejmě také dává obrovskou důvěru do celého tohoto projektu, což je pro závodníka důležité. Vždy se cítíte lépe, když máte pocit, že vaše požadavky jsou pro továrnu ty s nejvyšší prioritou,“ řekl Alvaro Bautista.


Další články sekce WSBK